לקוחות מרוצים ממליצים 2017-06-21T15:04:45+00:00

לקוחות ממליצים עלינו

כשניגשנו לתכנן את הרחבת הבית שלנו ידענו מה אנחנו רוצים להוסיף ולשנות על מנת להתאים לצרכים שלנו, אבל לא ידענו איך ליישם את הדברים בפועל. כבר בפגישה הראשונה עם דודי הבנו שאנחנו נכנסים לתהליך עם אדם מקצועי שיודע איך להפוך את החלומות שלנו למציאות – בטוב טעם.
בהמשך הדרך פגשנו את צוות המשרד המסור שענה ועזר בכל. הרגשנו שאנחנו בידיים מקצועיות וטובות ובכל העניין המורכב הזה יש מי שדואג לנו.
אנחנו ממליצים בחום על משרד "גלעדי אדריכלות" שמלווה אתכם מתחילת התכנון ועד סוף הבנייה, במקצועיות, בהרגשה טובה ובמחיר הגון.
תודה רבה

משפחת ג'אן

נהננו מאוד מעיצוב הבית שלנו ע"י דודי, תוך חשיבה על הפרטים הקטנים.
הכל נעשה במאור פנים! ועם המון המון סבלנות (וצריך הרבה בתחום הזה). דודי זמין, מגיע ו"נלחם" על נוחיותנו ברמה המקסימלית!
תודה!!

משפחת מזרחי

נפגשנו עם דודי לפגישת ייעוץ חינמית, שהיא זו שפתחה לנו את הדרך למסלול הארוך והמורכב של הבנייה. דודי הקשיב לצרכים שלנו, ענה על השאלות והסביר לנו את השלבים והאפשרויות העומדים בפנינו. במשך הבנייה הרבינו להתייעץ עם דודי וכל עצה היתה שווה זהב! לפעמים אתה עייף מהתמודדות ורוצה ל"שחרר" ולהקל עם הקבלן – ולא מבין את ההשלכות למשך השנים הארוכות שתגור בבית. דודי ידע להסביר מתי זה עקרוני ומתי לא. היו עצות שחסכו לנו אלפי שקלים! תמיד כשהתלבטנו במשהו והיו לנו כמה אפשרויות, התייעצנו והעצה היתה יצירתית ומפתיעה וכללה בתוכה יותר יתרונות ממה שיכולנו להעלות על דעתנו. דודי תמיד זכר לחזור כשלא יכל לדבר ותמיד זכר על מה מדובר. הקשר שלו עם המועצות סייע לנו משמעותית בהעברת ההיתר. אנחנו כבר המלצנו לחברינו על האדריכל שלנו, מומלץ גם לכם…

משפחת עובד

העבודה עם דודי היתה מצויינת. דודי היה קשוב וסבלני לבקשות שלנו ולשינויים שביקשנו, גם כשהם היו רבים. הרגשנו שאנחנו עובדים עם בן-אדם שרואה את הלקוח שלו וחשוב לו שיקבל את הטוב ביותר. גם המקצועיות של דודי הורגשה בתכנון בית בהתאם לדרישות ולחלומות שלנו.

בברכה, ובהצלחה רבה! משפחת שטראוס