אודות גלעדי אדריכלות 2017-05-08T10:01:54+00:00

אודות גלעדי אדריכלות

המשרד שלנו

"גלעדי אדריכלות" מספק שירותי תכנון אדריכלי מקצועיים ללקוחות פרטיים בבתים חדשים או בהרחבות, וליווי משלב התכנון עד לקבלת כל האישורים הנדרשים.

המשרד הוקם בשנת 2003 וכיום עובדים בו 3 אדריכלים מקצועיים המבצעים את התכנון ואחראים גם על הקשר מול הרשויות והגופים השונים. הצוות אחראי על תכנון וקידום פרויקטים רבים ועד היום סיימנו בהצלחה מאות פרויקטים מסוגים שונים, בהם: תכנוני בתים חדשים, תוספות בנייה, מבני ציבור ותעשייה, ועוד. בזכות הניסיון בתכנון פרויקטים בכל רחבי הארץ, יצרנו קשרים מצוינים עם רשויות ומועצות רבות ואנו מטפלים גם בהגשת בקשות להיתרי בנייה.

הגישה שלנו

החשיבה המעשית מתחילה כבר בפגישה הראשונה שמתבצעת בשטח. יחד אנו רואים את האזור והמגרש שעליו ייבנה הבית ומתחילים לגעת באופן ראשוני בתהליך התכנון. אנו ממשיכים בגישה הזו גם בתהליך התכנון בשילוב רמה עיצובית גבוהה, וזאת כדי להבטיח שהבית שלך לא רק ייראה יפה אלא גם ישמש אותך בצורה הטובה ביותר.

הייעוץ וההכוונה מקיפים ומתייחסים למכלול ההיבטים בבנייה – עד לפרטים הקטנים ביותר: התאמה לסביבה, תכנון מעטפת, אפשרות לשינויים עתידיים, שילוב בין עיצוב ונוחות ובמידת הצורך גם חשיבה אקולוגית. לאורך כל שלבי העבודה אנו מקפידים על התאמה לתקציב הנתון וערוכים לביצוע שינויים או שיפורים לבקשתך.

כדי לאפשר לך "להיכנס הביתה" עוד לפני שנבנה, להתחבר לתהליך היצירה ולאתר נקודות הדורשות שיוף או עדכון, אנו עובדים עם התוכנות המתקדמות ביותר ומפיקים עבור כל פרויקט הדמיות תלת מימד ברמה גבוהה ומקצועית.

דודי גלעדי

ייסד את משרד "גלעדי אדריכלות" ומפקח על כל תהליכי התכנון והרישוי, אדריכל בעל ניסיון של יותר מ-15 שנה בתכנון מבנים ובפיקוח בנייה. מומחה ביצירת פתרונות "מחוץ לקופסה" לאתגרים תכנוניים ובהתאמת התכניות לצרכים משתנים.

שימש כאדריכל הוועדה לתכנון במועצת קדומים ועסק מספר שנים גם בפיקוח על תשתיות. בנוסף לניסיון בתחום התכנון התמחה דודי במספר תחומים נוספים המשיקים לתכנון ובנייה, והוא מעניק ייעוץ לעסקים וחברות.